pozyczka

OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

os11

I miejsce Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Siedem Grzechów głównych”

II miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo na wsi. Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”

I miejsce Miejsko-gminny konkurs recytatorski

I miejsce Jesienne indywidualne biegi przełajowe chłopców klas VI na szczeblu miejsko-gminnym

I miejsce Turnieju Olkuskiej Akademii Dobrych Manier

NAGRODA LITERACKA – XXXVI wiosna poetycka w kategorii młodzieżowej Bolesław 2014

II miejsce XI edycja powiatowego konkursu matematycznego DEXTER- etap miejsko- gminny

II miejsce „Omnibus” – etap miejsko-gminny

II miejsce Festiwal Pieśni Legionowej i Żołnierskiej Bydlin 2013

II miejsce XIX Konkurs Wiedzy Biblijnej „Nawracajcie się, bo blisko jest Królestwo niebieskie”

II miejsce w kategorii instrumentalista klasy I-III w XV edycji Miejsko-Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

II miejsce Powiatowy Konkurs Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi „Moda ekologiczna – cztery pory roku” dla uczniów szkół podstawowych

II miejsce w konkursie „Historia Olkusza ze szczególnym uwzględnieniem historii ratusza i wieży kościelnej” XIX Pieszego Rajdu Wiosennego

II miejsce Miejsko-gminne zawody w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt szkół podstawowych

II miejsce Mini-Koszykówka dziewcząt na szczeblu miejsko-gminnym

II miejsce Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt klas VI na etapie powiatowym

II miejsce Konkurs Krasomówczy Szkół im. Jana Pawła II

III miejsce Konkurs plastyczny „Olkusz moje miasto”

III miejsce Jesienne indywidualne biegi przełajowe chłopców klas V na szczeblu miejsko-gminnym

III miejsce Miejsko-gminne zawody w drużynowym tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych

III miejsce Miejsko-gminne zawody w tenisie stołowym dziewcząt szkół podstawowych

III miejsce Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt klas IV na etapie powiatowym

III miejsce Miejsko-gminne zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt

IV miejsce Turniej Piłki Ręcznej VI Memoriału im. Juliana Kazibuta w kategorii szkoły podstawowe – chłopcy

Wyróżnienie IV gminny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Wyróżnienie Konkurs plastyczny EKO-PLAST 2014

Wyróżnienie IX miejsko-gminny konkurs religijny” Święty Franciszek – Biedaczyna z Asyżu

NAGRODĘ BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ ZA OSIĄGNIĘCIA OTRZYMALI uczniowie:

      Emilia Rogal z klasy II

II miejsce w Konkursie OMNIBUS

opiekun: mgr Małgorzata Kocjan

      Damian Gorgoń z klasy III

II miejsce w Konkursie Matematycznym DEXTER

opiekun: mgr Hanna Matusiak

      Natalia Pandel z klasy IV

II miejsce w Diecezjalnym Konkursie Biblijnym

opiekun: mgr Halina Osuszek

      Kalina Żurek z klasy IV

III miejsce w Konkursie Plastycznym „Olkusz-moje miasto”

opiekun: mgr Joanna Gil

      Kamila Łazińska z klasy VI

  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Siedem grzechów głównych”;
  • II miejsce w Konkursie Ekologicznym za wiersz „Cztery pory roku”
  • NAGRODA LITERACKA w XXXVI Wiośnie Poetyckiej

 

opiekun: mgr Iwona Czopek

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 24 czerwca 2014 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu.

GRATULUJEMY!