pozyczka

OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

os11

  • Nagroda główna     XXXVII Jesień Poetycka;
  • 2 wyróżnienia        XXXVII Jesień Poetycka;
  • Laureat                 Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski (przechodzi do etapu powiatowego);
  • Wyróżnienie          Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski;
  • Wyróżnienie          XIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla klas I-III;
  • I miejsce              Omnibus - etap miejsko – gminny;
  • III miejsce          Omnibus - etap powiatowy;
  • II miejsce           XX Konkurs Wiedzy biblijnej z Ewangelii św. Marka etap dekanalny;
  • II miejsce           Indywidualny Tenis Stołowy - etap miejsko – gminny;
  • II miejsce           Drużynowy Tenis Stołowy - etap miejsko – gminny;
  • II miejsce           Miejsko – Gminny konkurs Młode talenty;
  • II miejsce           Co się komu w duszy gra…
  • 4 wyróżnienia      Co się komu w duszy gra…
  • III miejsce         Indywidualne biegi przełajowe - etap miejsko – gminny;
  • III miejsce         Konkurs wiedzy Olkusz moje miasto - etap miejsko -gminny;
  • III miejsce         30. Festiwal Dzieci i Młodzieży BAJDUREK;
  • III miejsce         XIII Powiatowy Konkurs Religijny Tacy sami – Maryja uzdrowienie chorych;
  • III miejsce          Konkurs krasomówczy dla szkół Rodziny Jana Pawła II;
  • IV miejsce           Drużynowy Tenis Stołowy - etap powiatowy;
  • Wyróżnienie         Konkurs EKO-PLAST;
  • Wyróżnienie         Powiatowy Konkursie Sylwetki sławnych kompozytorów;

NAGRODĘ BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLKUSZ ZA

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

OTRZYMALI:

uczniowie i ich opiekunowie:

Aleksandra Trepka z klasy I

I miejsce w konkursie OMNIBUS

opiekun: mgr Hanna Matusiak

Adrian Małysa z klasy III

III miejsce w konkursie Olkusz moje miasto

opiekun: mgr Małgorzata Kocjan

Natalia Pandel z klasy V

II miejsce w Diecezjalnym konkursie Biblijnym

opiekun: mgr Halina Osuszek

Anita Szopa z klasy V

II miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Młode Talenty

opiekun: mgr Jerzy Sobiecki